1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Personel Değerlendirme Sonuçları Yayımlandı! Sözleşmeli Yönetici Personel
Sağlık Bakanlığı Personel Değerlendirme Sonuçları Yayımlandı! Sözleşmeli Yönetici Personel

Sağlık Bakanlığı Personel Değerlendirme Sonuçları Yayımlandı! Sözleşmeli Yönetici Personel

Sağlık Bakanlığı, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından "Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçları" açıklandı. Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçları Yayınlandı. 663 Sayılı “Sağlık Alanında Bazı Düzenlemeler Hakkında Kanun Hükmünde Kararname”ye dayanılarak hazırlanan ve Bakanlık onayı ile yürürlüğe giren “Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Yönergesi” kapsamında yürütülen Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 Değerlendirmeye ilişkin sonuçlar, Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sisteminde (SYPDS) yer almaktadır. Sisteme SYPDS linki üzerinden giriş yapılmakta olup; her yöneticinin kendi kullanıcı adı ve şifresi ile erişim sağlanabilmekte ve kişiye özel sonuçlara “SYPD Performans Raporum” sekmesinden ulaşılabilmektedir. Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçlarına ilişkin resmi yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

İl sağlık müdürlüklerinde il sağlık müdürü, başkan, başkan yardımcıları, ilçe sağlık müdürleri; hastane ve ADSM/ADSH’lerde ise başhekim, başhekim yardımcıları, müdür ve müdür yardımcıları değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Belirtilen tüm sözleşmeli yöneticilerin 2018 Yılı içerisinde göstermiş oldukları performans Yönerge ekinde yer alan kriter ve gösterge kartlarına göre izlenmiş ve değerlendirme çalışmaları tamamlanmıştır.

Performans değerlendirme sonuçlarına yönelik itiraz olması durumunda Yönergenin 8. maddesinin 8. fıkrasına uygun olarak puanların ilanına müteakip 10 iş günü içerisinde “İtiraz Başvuru Formu” ile gerekçeli olarak yapılacaktır. Sağlık tesisi sözleşmeli yöneticilerinin itirazları İl Sağlık Müdürlüğü üzerinden yapılacak olup itiraz başvuruları, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından değerlendirilerek gerekçeli görüşleri belirtilmek suretiyle Bakanlığa bildirilecektir.

Duyuru için tıklayınız:

pdf.jpg

Sonuçlar için tıklayınız:

www.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler