Sağlık Bakanlığı personel Eylül 2016 iller arası tayini başladı

Sağlık Bakanlığı 2016 Yılı Eylül Dönemi Kurumlar arası İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası bugün başladı. Kura başvuru ve takip işlemleri için tıklayınız.

23496
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2016 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Bakanlık ve Bağlı Kuruluşlar Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 30 Eylül 2016 tarihi Cuma günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirileceği açıklandı. 18 Ağustos 2016 Perşembe günü itibarı ile başlayan başvurular ve münhal kadrolar 24 Ağustos 2016 Çarşamba gününe kadar yapılabilecek. Başvuru evraklarının son geliş tarihi ise 31 Ağustos 2016 Çarşamba  Saat 18:00’e kadar olacak.

Başvurular; bu takvim çerçevesinde Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak olup, münhal kadrolar göz önünde bulundurularak en fazla on tercih yapılabileceği belirtildi.

Sağlık Bakanlığı tarafından bu kuraya başvuracak olanlar, PBS üzerinden dolduracakları 2016 Yılı Eylül Dönemi isteğe bağlı Bakanlık ve Bağlı Kuruluşlar arası yer değiştirme suretiyle atanma kurası başvuru formunun çıktısını amirine veya notere onaylatarak T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi  Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye / ANKARA adresinde olacak şekilde kargo şirketi ile gönderecekler ya da elden teslim edecekleri belirtildi.

Evraklarını elden teslim edenler, evraklarını kendisi veya noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edecektir. Aksi takdirde evrak teslim alınmayacaktır. Gönderilen belgelerin Sağlık Bakanlığına vaktinde ulaşmaması halinde sorumluluk başvuru sahibine ait olacağından bu hususta dikkat edilmesi gerekmektedir. İlan metni için TIKLAYINIZ. Münhal kadrolar için TIKLAYINIZ. Kura takvimi için TIKLAYINIZ. Kura başvuru ve takip işlemleri için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 112 de kadrosu olanlar 112 ye neden tercih yapamiyor

  2. 5 sene önce

    Ben ağrıya tayin istiyorum halen devam ediyormu başvuru yapabiliyormuyum yardımcı olursanız çok sevinirim

  3. 4 sene önce

    Atama sonuçları sağlık bakanlığı kura arşivinde neden yok bilgisi olan yazabilirmi lütfen . Puanları merak ettim ama bulamıyorum

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!