1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Eylül Dönemi Kurum İçi Atama Kurası İlan Metni ve Münhal Kadrolar
Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Eylül Dönemi Kurum İçi Atama Kurası İlan Metni ve Münhal Kadrolar

Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Eylül Dönemi Kurum İçi Atama Kurası İlan Metni ve Münhal Kadrolar

2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Münhal Kadro ve İlan Metni sonunda Sağlık Bakanlığı tarafından dün akşama doğru yayınlandı.

A+A-

Sağlık Personellerinin günlerdir beklediği 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni sonunda Sağlık Bakanlığı tarafından dün akşama doğru yayınlandı.

Sağlık Personeli Yer değiştirme suretiyle atanmasını içeren İlan metni dün Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlandı. Sağlık bakanlığı ve Bağlı Kurumlarda yer değiştirmek isteyen Uzman Tabip Münhal Kadrolar, Pratisyen Tabip Münhal Kadrolar, Diş tabibi Münhal Kadrolar ve Tüm sağlık Personellerini içeren Münhal Kadrolar ve İlan metni duyuruda yer aldı.

Bildiğiniz gibi Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ve Münhal kadrolar normalde Ağustos Ayı son günlerine doğru yayınlanırdı ama 2014 Eylül dönemi için sanki birkaç gün gecikti. Bunu da Sağlık Bakanlığı tarafından dünkurası gerçekleşen  2014 Unvan Değişikliği Avukatlık Atanma Kurası, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu THSK İl İçi Yerleştirme Kurası, 58. DHY Kura Sonuçları Açıklandı Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası, 58.DHY Mazeret Kurası ve sonuçlarının açıklanması ile alakası olsa gerek diye düşünüyoruz.

Aşağıda verilen Linklerle Hem Sağlık Bakanlığı tarafından dün gerçekleştirilen Kura sonuçlarına hemde 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası İlan metni ve Münhal Kadrolara ulaşabilirsiniz.

My Memur

2014 Yılı Eylül Dönemi

Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası

2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası İlan Metni

Münhal Kadrolar

2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Münhal Kadro Uzman Tabip 

2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Münhal Kadro Pratisyen Tabip

2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Münhal Kadro Diş Tabibi

2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Münhal Kadro Diğer Sağlık Personelleri

 

KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

58.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Mazeret Kurası Sonuçları

58. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ve Sonuçları

THSK İl İçi Yerleştirme Kurası Sonuçları

2014 Yılı Unvan Değişikliği Sınavı Sonucu Atanma Kurası ( Avukatlık)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.