1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Ekim-Kasım Ayı Bölge Hizmet Grupları
Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Ekim-Kasım Ayı Bölge Hizmet Grupları

Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Ekim-Kasım Ayı Bölge Hizmet Grupları

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarda görev yapan personel için güncel 2014 Yılı Ekim-Kasım Ayı Bölge Hizmet Grupları yayımlandı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2014 Yılı Ekim-Kasım Ayı Bölge Hizmet Grupları ( Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar) yayınladı.

Yayımlanan bölge hizmet gruplarına göre Sağlık Personeli, görev yaptığı ilin ve tayin istediği ilin hangi bölge hizmet gurubunda olduğunu öğrenebilecek.

Sağlık Personeli Alt Bölge Tayini Nasıl Yapılır? 

Sağlık Bakanlığı Bağlı Kuruluşlar Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği 26 Mart 2013 tarihli, Resmî Gazetede yayınlanan yönetmelik gereği sağlık personelinin alt bölge tayinleri bu şekilde yapılmaktadır. 

Buna göre sağlık personelinin tayinlerin de hangi bölge ve grupta olduğuna bakılarak alt ve üst bölge tayinleri istenilebilir.  

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Ekim-Kasım Dönemi Bölge Hizmet Grupları ( Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar )

Uzman Tabip

Tabip

Diş Tabibi, Eczacı

Ataması sınav Yolu ile Yapılanlar

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.