1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Sonuçları Açıklandı
Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarda görevli personel için 2014 Yılı Eylül Dönemi Kurum İçi Naklen Atama Kurası sonuçları yayınlandı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 30.09.2014 tarihi Salı günü Saat 09:30 ' da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirildi.

Bu  kura sonucu yerleşmiş olup ataması yapılan personelden 45 (Kırk beş) gün içerisinde kadrosunun bulunduğu yerden ayrılışlarını yapmamaları nedeniyle ataması iptal edilenlerin (Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 19, 20 ve 21inci maddeleri hariç olmak üzere) atama karar tarihinden itibaren bir yıl süre ile atanma işlemleri yapılmayacaktır.

 

2014 YILI EYLÜL DÖNEMİ YER DEĞİŞTİRME KURASI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bugün yayınlanacak diğer kura sonuçları;

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Kurumlararası Naklen Atama Kurası Sonuçları için tıklayınız

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden (Açıktan) Atama Kurası Sonuçları için tıklayınız

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.