1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Kurum İçi Atama Kurası İllerarası Tayin Sonuçları Açıklandı
Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Kurum İçi Atama Kurası İllerarası Tayin Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Kurum İçi Atama Kurası İllerarası Tayin Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarda görevli personel için 2014 Yılı Eylül Dönemi il dışı Atama Kurası sonuçları yayımlandı

A+A-

Sağlık Bakanlığı,Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ( TKHK ) ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumunda  (THSK ) görev yapan sağlık çalışanlarının Ocak,Haziran ve Eylül ayları olmak üzere yılda 3 defa tercih edip,eşine,çocuğunave ailesine yakın il ve ilçelerde çalışmak için 2014 yılı Eylül Dönemi Yerdeğiştirme Suretiyle Atanma Kurası sonuçları bu gün açıklanıyor.

Başvurularını Eylül ayının 2. günü yapan sağlık personeli yaklaşık bir aydır meraklı bir bekleyiş içinde.Hizmet puanı esası dikkate alınarak yapılan yerleştirmede,atama kararı ÇKYS'ye düştüğü günden itibaren 45 gün içinde bağlı bulunduğu kurumdan ilişiğini kesip yeni görev yerine başlamak durumunda.Aksi durumda ataması iptal ediliyor.

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 30.09.2014 tarihi Salı günü Saat 09:30 ' da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda noter huzurunda bilgisayar ortamında çekildi.

 

2014 YILI EYLÜL DÖNEMİ YER DEĞİŞTİRME KURASI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bugün yayınlanacak diğer kura sonuçları;

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Kurumlararası Naklen Atama Kurası Sonuçları için tıklayınız

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden (Açıktan) Atama Kurası Sonuçları için tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler