1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Personeli 2015 Yılı Ocak Dönemi İller Arası Kurum İçi Atama Kurası İlan Metni ve Münhal Kadrolar
Sağlık Bakanlığı Personeli 2015 Yılı Ocak Dönemi İller Arası Kurum İçi Atama Kurası İlan Metni ve Münhal Kadrolar

Sağlık Bakanlığı Personeli 2015 Yılı Ocak Dönemi İller Arası Kurum İçi Atama Kurası İlan Metni ve Münhal Kadrolar

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarda görevli personel için 2015 Yılı Ocak Dönemi Kurum İçi Naklen Atama Kurası Başlıyor.

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası başlıyor.

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları olan İl Sağlık Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği personeli dönem tayinleri her yıl Ocak, Haziran ve Eylül aylarında yapılmaktadır.

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar 2014 Yılı Personel Dağılım Cetveli PDC

Bu itibarla Sağlık Bakanlığı Personeli Ocak 2015 Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilanı ve münhal kadrolar önümüzdeki birkaç gün içinde yayınlanacak.Başvurular Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (http://yonetim.sb.gov.tr) yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak.

Ocak 2015 Dönemi Kurum içi naklen atama tayinine başvuracak sağlık personel, PBS üzerinden tayin başvurularında, Başvuru Formu’nun çıktısını imzalayıp amirine veya notere onaylatıp Bakanlığa gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir.

Sağlık Bakanlığı Personeli 2014 Yılı Aralık Ayı Bölge Hizmet Grupları

2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası son başvuru günü itibari ile bulundukları ilde toplamda fiilen 2 (iki) yıl süre ile Bakanlık ve bağlı kuruluşlar kadrolarında görev yapmış olanların başvuruları kabul edilecek olup, ücretsiz izinler bu süreden sayılmayacaktır.

2014 Ocak, Haziran ve Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kuraları sonucu yerleşen personelin bu kuraya başvuruları kabul edilmeyecek.

Bu kura sonucu yerleşmiş olup ataması yapılan personelden 45 (Kırk beş) gün içerisinde kadrosunun bulunduğu yerden ayrılışlarını yapmamaları nedeniyle ataması iptal edilenlerin atama karar tarihinden itibaren bir yıl süre ile atanma işlemleri yapılmayacak.

Atanmaya haiz şartlar hakkında daha geniş bilgi için Sağlık Bakanlığı Atama ve Nakil Yönetmeliği nin incelenmesi gerekmektedir.

2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ve münhal kadrolar yayınlandığında aşağıdaki link aktif hale gelecektir.

2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ve münhal kadrolar için TIKLAYINIZ

Münhal Kadroları Unvan ve Branşa Göre, Bağlı Kuruma Göre ve Atanmak İstenen Yere Göre sıralamanızı sağlayan 2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurasına ait Tercih Robotumuz Yayındadır.www.mytercihrobotu.com adresimize giderek Münhal kadroları kontrol edebilirsiniz.

TERCİH ROBOTUMUZ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak:MyMemur.Com

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.