1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Personeli İller Arası Kurum İçi Tayinleri Başladı
Sağlık Bakanlığı Personeli İller Arası Kurum İçi Tayinleri Başladı

Sağlık Bakanlığı Personeli İller Arası Kurum İçi Tayinleri Başladı

Sağlık Bakanlığı iller arası tayin başvuruları başladı. Yayınlanan duyuruda Sağlık Bakanlığı personel 2017 yılı kurum içi yer değiştirme atama kurası başvurularının başladığı duyuruldu. Sağlık Bakanlığı tayin kontenjanları için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı 2017 yılı Eylül dönemi iller arası tayin başvuruları başladı. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruda 2017 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Bakanlık ve Bağlı Kuruluşlar Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için başvuruların başladığı duyuruldu. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı personelinin kurum içi ve iller arası tayinleri gerçekleştirilecek.

Sağlık Bakanlığı iller arası tayin kontenjanlarında 7347 münhal kadro ilan edildi. Teknisyen, diyetisyen, ebe, hemşire, uzman tabip, tabip gibi birçok unvandan personelin başvuruları alınacak. Bu kura için açılmış olan münhaller birim bazında ilan edildi.

Başvuru yapacak personel, kendi kurumu ve kendi kurumu dışındaki Bakanlık ve bağlı kuruluşları taşra teşkilatı kadroları münhallerinden başvuru yapabilecek. Kendi kurum kadroları münhallerinden tercih edecekler iller arası başvuru yapabilecek olup kendi kurumu dışındaki Bakanlık ve bağlı kuruluşları taşra teşkilatı kadroları münhallerinden tercih edecekler il içi ve iller arası başvuru yapabilecekler.

Sağlık Bakanlığı 2017 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Bakanlık ve Bağlı Kuruluşlar Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası başvuruları 8 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek. Başvurular Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacak. 06 Eylül 2017 Çarşamba günü noter huzurunda çekilecek kura ile atamalar gerçekleşecek. Sağlık Bakanlığı iller arası tayin ilan metni için TIKLAYINIZ. Münhal kadrolar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler