Sağlık Bakanlığı Personeli İller Arası Tayin Kura Sonuçları Bugün Açıklanıyor!

Sağlık Bakanlığı Personeli 2019 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası sonuçları bugün açıklanıyor.

56649
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası bugün saat 10.00’da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda noter huzurunda kura çekilecek.

Sağlık Bakanlığı Eylül Dönemi İller Arası Atam Kurası için süreç nasıl işlemişti? 2019 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ne zaman yayınlanmıştı? Kura takvimi nasıl işledi ve İller arası tayin sonuçları ne zaman açıklanacak. Tüm bu soruların cevabını bu haberimizde sizler ile paylaşacağız.

2019 EYLÜL AYI İLLER ARASI ATAMA YER DEĞİŞTİRME KURASI SÜRECİ NASIL İŞLEDİ

2019 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ve münhal kadrolar 3 Eylül 2019 tarihinde yayınlandı. Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev yapan sağlık personelleri; Personel Bilgi Sistemi PBS üzerinden kadrolarının bulunduğu 10 tercihte bulundular. Aldıkları başvuru formu çıktısını imzalayarak, elden yada posta yolu ile 10 Eylül 2019 tarihine kadar Sağlık Bakanlığına ilettiler.26 Eylül 2019 tarihinde İnceleme neticesinde başvuruları ret olan sağlık personelleri PBS üzerinden ilan edildi. 26-27 Eylül 2019 tarihleri arasında itirazlar kabul edildi. 3 Ekim 2019 tarihinde itirazlar yine PBS üzerinden ilan edildi.

2019 EYLÜL AYI İLLER ARASI ATAMA YER DEĞİŞTİRME KURASI SONUÇLARI

Sağlık Bakanlığı Personeli 2019 Eylül Ayı İller Arası Atama Yer Değiştirme Kurası Sonuçları bugün noter huzurunda gerçekleştirilecek kuranın ardından yine Personel Bilgi Sistemi PBS üzerinden ilan edilecek. 10.00’da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda noter huzurunda kura çekilecek. 2019 Eylül Ayı İller Arası Atama Yer Değiştirme Kurası Sonuçlarına aşağıda bulunan linkten erişebileceksiniz.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!