Sağlık Bakanlığı proje destek personeli danışmanı alım ilanı

Sağlık Bakanlığı danışman alımı kapsamında proje destek personeli alımı yapacak.

23495
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere ( 1 adet ) Proje Destek Personeli Danışmanı alınacaktır.

Başvuru yapacak adayların Üniversitelerin Eğitim, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, İletişim, İdari Bilimler (İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ) veya Mühendislik fakültelerinden birinden lisans mezunu olanları başvuruları alınacaktır. Ayrıca adayların Proje yönetimi veya yönetici asistanlığı konusunda en az 1 yıl tecrübeye sahip, Tercihen İngilizce bilen, İngilizce ve Türkçe resmi yazışmalarda deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmayan, askerlikle ilişiğinin olmaması ve Office programlarını kullanabiliyor olması şartı vardır. Danışman tam zamanlı olmak üzere haftada 5 gün (beş), günde 8 saat Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü binasında ve/veya idarenin belirteceği yerde görev yapacaktır.

Adayların ayrıntılı özgeçmişlerini en geç 2 Eylül 2016 tarihine kadar aşağıda belirtilen e-posta adresine göndermeleri veya şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvurularda ilgili başvuru kodunun belirtilmesi zorunludur. İlan metni için tıklayınız.

Ayrıca Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere ‘Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi’ kapsamında danışman alımı yapılacaktır. İlan metni için tıklayınız. 

Başvuru Formu 1 (Dilekçe)
Başvuru Formu 2 (CV Formatı)

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0