Sağlık Bakanlığı rapor bazlı danışman personel alımı

Sağlık Bakanlığı TKHK, rapor bazlı danışman personel alımı için ilana çıktı.

23377
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK çeşitli unvanlarda rapor bazlı danışman alımı yapacak.

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek üzere Kaynak Geliştirme, Klinik Mühendislik, Klinik Alan Tasarımı ve Biyomedikal Klinik Mühendislik alanlarında Rapor Bazlı danışman alımı olacak. Başvurular 15 Ağustos 2016 tarihine kadar CV dosyası ve başvuru dilekçesi ile birlikte elden/posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Başvuruda bulunan kişilerin, yanlış beyanda bulunmaları adayları bağlamakta olup, bu nedenle beyanların doğru bilgi içermesi önem arz etmektedir. Adaylar arasında 657 Devlet Memurları Kanunu kapsamında çalışanlar var ise; başvurularından 6 ay önce memuriyetle ilişiklerinin kesilmiş olması gerekmektedir. Memuriyetle ilişiği olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuruda bulunan adaylardan sadece kısa listeye kalanlara e-posta yoluyla geri bildirim yapılacaktır.  Ekteki CV formatında doldurulmayan ve ilgili pozisyonun ihale numarası bulunmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Duyuru metni ve istenen evraklar için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. Kimler başvura bilir birisi açıklama yapabilirmi

  2. 5 sene önce

    Nereden başvuru yapabilirim?

  3. 5 sene önce

    KIMLER BASVURUR

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!