1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları 12 Ekim
Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları 12 Ekim

Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları 12 Ekim

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü KHGM Destek Hizmetleri, İletişim ve Proje Dairesi Başkanlığı tarafından sertifikalı eğitim programları için başvurular alınacak. Sertifika programına kimler başvuru yapabilecek?Başvuru formu ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü KHGM tarafından Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi 2017 Yılı 2. Dönem yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı ile SBÜ Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji ve Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi sertifikalı eğitim programı için başvuru duyurusu yapıldı.

 

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi sertifika programına kimler başvuru yapabilecek?

 

06 Kasım-15 Aralık 2017 tarihleri arasında Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinde "Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı" düzenlenecek olup, programın başvuru tarih aralığı 9-17 Ekim 2017 olarak belirlenmiştir. Programa, yoğun bakımda çalışan ya da çalıştırılması planlanan hemşire, ebe (hemşirelik yetkisi almış) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) ünvanına sahip sağlık personelleri başvuru yapabilecektir.

 

Başvuru yapmak isteyen personeller aşağıda belirtilen belgeler ile bizzat veya posta ile başvurularını iletebileceği gibi, kurumsal uzantılı e-mail adresi ve fax yoluyla gönderilen başvurular da geçerli olacaktır. (başvuru e-mail ve fax yoluyla gönderildi ise, başvuru sahibinin, belgelerin Program Sorumlusuna ulaştığından emin olması gerekir).

 

Bknz: Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Bknz: Yunus Emre Devlet Hastanesi başvuru formu için TIKLAYINIZ.

 

Başvuru Belgeleri şunlardır: Başvuru Formu, Ünvanlıyla ilgili diploma fotokopisi, Başvuru formuyla diploma arasında soyadı değişikliği varsa nüfus cüzdanı fotokopisi, Hemşire yetkili ebe ise "yetki belgesi" veya görev yaptığı hastanenin "hemşire yetkili ebe" olduğunu belirten yazısı, Yoğun Bakımda çalıştırılması planlanan personel ise, görev yaptığı hastanenin bu personeli yoğun bakımda çalıştırmayı planladığını belirten yazısı istenmektedir.

 

SBÜ Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji ve Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi sertifika programı!

 

SBÜ Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji ve Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 20 Kasım- 22 Aralık 2017 tarihleri arasında "Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı" düzenleneceği açıklandı. Program başvuruları 16 Ekim ile 20 Ekim 2017 tarihleri arasında doğrudan eğitim merkezine yapılacak olup ve program sorumlusuna ait iletişim bilgileri ektedir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler