1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı SGGM Memur Kadrosuna Geçici Personel Görevlendirecek
Sağlık Bakanlığı SGGM Memur Kadrosuna Geçici Personel Görevlendirecek

Sağlık Bakanlığı SGGM Memur Kadrosuna Geçici Personel Görevlendirecek

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğüne geçici görevle personel alımı yapılacak. Sağlık Bakanlığı SGGM memur kadrosuna personel görevlendirme başvuru şartları için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğüne geçici görevle personel alınacak. Sağlık Bakanlığı SGGM tarafından memur kadrosunda yapılacak olan geçici görevle personel alımı için başvurular internet ortamından alınacak. Genel Müdürlüğe alınacak geçici personelde aranacak olan öğrenim ve görev şartlarına haberimizde ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğüne geçici görevle personel alımı için adayların Sağlık Bakanlığı merkez veya taşra teşkilatında memur olarak görev yapıyor olması gerekiyor. Çocuk gelişim uzmanı, diş hekimi, fizyoterapist, diyetisyen, hekim, psikolog ve sosyolog adaylar başvuru yapabilecekler. Ayrıca iletişim fakültesi mezunu adayların başvuruları alınacak.

Yukarıdaki öğrenim durumlarına ek olarak halkla ilişkiler, radyo-televizyon ve sinema, gazetecilik, sosyoloji ve psikoloji bölümlerinde lisansüstü öğrenim (yüksek lisans veya doktora) yapanların da başvuruları kabul edilecek.

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğünce yapılacak personel görevlendirmesine başvuru yapacak personelin, sggm@saglik.gov.tr adresine CV'lerini göndermeleri gerekiyor. Yukarıda belirtilen öğrenim şartlarını sağlayan Sağlık Bakanlığı personeli bu duyuru için başvuru yapabilecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.