Sağlık Bakanlığı SGGM Memur Kadrosuna Geçici Personel Görevlendirecek

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğüne geçici görevle personel alımı yapılacak. Sağlık Bakanlığı SGGM memur kadrosuna personel görevlendirme başvuru şartları için tıklayınız.

32448
Daha Fazla Göster

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğüne geçici görevle personel alınacak. Sağlık Bakanlığı SGGM tarafından memur kadrosunda yapılacak olan geçici görevle personel alımı için başvurular internet ortamından alınacak. Genel Müdürlüğe alınacak geçici personelde aranacak olan öğrenim ve görev şartlarına haberimizde ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğüne geçici görevle personel alımı için adayların Sağlık Bakanlığı merkez veya taşra teşkilatında memur olarak görev yapıyor olması gerekiyor. Çocuk gelişim uzmanı, diş hekimi, fizyoterapist, diyetisyen, hekim, psikolog ve sosyolog adaylar başvuru yapabilecekler. Ayrıca iletişim fakültesi mezunu adayların başvuruları alınacak.

Yukarıdaki öğrenim durumlarına ek olarak halkla ilişkiler, radyo-televizyon ve sinema, gazetecilik, sosyoloji ve psikoloji bölümlerinde lisansüstü öğrenim (yüksek lisans veya doktora) yapanların da başvuruları kabul edilecek.

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğünce yapılacak personel görevlendirmesine başvuru yapacak personelin, [email protected] adresine CV’lerini göndermeleri gerekiyor. Yukarıda belirtilen öğrenim şartlarını sağlayan Sağlık Bakanlığı personeli bu duyuru için başvuru yapabilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Bakanlığı SGGM Memur Kadrosuna Geçici Personel Görevlendirecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!