1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayınlanan 5 Üniversiteye Ait Sertifikalı Eğitim Programları
Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayınlanan 5 Üniversiteye Ait Sertifikalı Eğitim Programları

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayınlanan 5 Üniversiteye Ait Sertifikalı Eğitim Programları

Sağlık Bakanlığı tarafından ilan edilen ve başvurusu devam eden Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı, Onkoloji Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ve Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı yapan Üniversiteler...

A+A-

Bazı üniversitelere ait Onkoloji Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ve Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuruları Sağlık Bakanlığı tarafından ilan edildi.

Sağlık Bakanlığı bazı üniversitelere ait Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ve Onkoloji Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programları ile alakalı duyuru yayınladı. Peki, hangi üniversitelerde hangi sertifika eğitimleri başladı. Bizde My Memur olarak siz değerli sağlık personeli takipçilerimiz ile bunu paylaşalım.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 9 mart 2020 tarihi ile 17 Nisan 2020 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenleyecek. Başvurmak isteyen sağlık personelleri 19 Şubat 2020-27 Şubat 2020 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Onkoloji Hemşireliği Derneği Onkoloji Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Onkoloji Hemşireliği Derneği tarafından düzenlenen Onkoloji Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 02 Nisan 2020 tarihi ile 22 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyen sağlık personelleri başvurularını 2 Mart 2020 tarihine kadar yapabilecek.

İstanbul Üniversitesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi 13 Nisan – 29 Mayıs 2020 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenleyecek. Başvurmak isteyen sağlık personelleri başvurularını, 13-24 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi, 13 Nisan 2020-14 Mayıs 2020 tarihleri arasında, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenleyecek. Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programına başvuru yapmak isteyen sağlık personelleri 9-20 Mart 2020 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Gaziantep Üniversitesi Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, 01 Haziran 2020 ile 30 Haziran 2020 tarihleri arasında, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenleyecek. Programa katılmak isteyen sağlık personelleri 5 Mart 2020-20 Mart 2020 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler.

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler