1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Sağlık Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonucu Sınava Katılamayacaklar Açıklandı
Sağlık Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonucu Sınava Katılamayacaklar Açıklandı

Sağlık Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonucu Sınava Katılamayacaklar Açıklandı

Sağlık Bakanlığı merkez teşkilatı personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı personelinin sürekli işçi kadrolarına geçiş başvuru sonuçlarının 2’ncisi açıklandı. Buna göre taşeron sınavına katılmayacak adaylar açıklandı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sınava katılmaya hak kazanamayanlara ait personel listesi açıklandı. Sınava katılmayacaklara dair listeye aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı birimlerince; 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca ihaleleri yapılan ancak sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları İl Sağlık Müdürlüklerince alınan ve bu müdürlüklerce komisyonumuza gönderilen başvurular incelenmiş olup, gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan kişilere ait listeler ekte yayınlanmıştır.

1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10 uncu maddesinde belirtilen "İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat veya birimin de belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz” hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren üç gün içerisinde Bakanlığımız Genel Evrak Birimine kayıt yaptırmak koşuluyla Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilirler. Sınava katılmaya hak kazanamayanlara ait liste için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler