1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Sağlık Bakanlığı Taşerona Kadro Bakan Onayı Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Taşerona Kadro Bakan Onayı Yayınlandı

Sağlık Bakanlığı Taşerona Kadro Bakan Onayı Yayınlandı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan taşeron işçilerin kadro alınmasına dair bakan onayı yayınlandı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan taşeron işçilerin kadro alınmasına dair bakan onayı yayınlandı. Başvurularda ve komisyonlarda ortaya çıkabilecek tereddütlerin giderilmesi ve uygulama birliğinin sağlanması amacıyla yapılacak iş ve işlemler açıklandı. Sağlık Bakanlığında çalışan taşeron işçiler 2 Nisan 2018 tarihinde toplu olarak kadroya alınacaklar.

Bakanlık Merkez teşkilatında çalışanlar Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, hastanelerde çalışanlar ise görev yaptıkları hastanelere başvuru yapacaklar. Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ile Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel müdürlüğünde çalışanlar ise çalıştıkları Kurum/Genel müdürlüğüne başvuru yapacaklar.

Taşeron işçiler Ek-1 başvuru formu ve istenen belgelerle birlikte evrak birimlerine kayıt yaptırarak başvuruda bulunacaklar. Değerlendirmeler sonucunda şartları taşıdığı veya taşımadığı tespit edilen taşeron işçilerin isim listeleri merkez teşkilatı için Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün, taşra teşkilatı için de İl Sağlık müdürlüklerinin internet adreslerinden ilan edilecek. Sağlık bakanlığı taşerona kadro Bakan onayı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.