Sağlık Bakanlığı THSK Danışman Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu THSK tarafından danışman personel alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

32563
Daha Fazla Göster

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu THSK tarafından danışman personel alımı yapılacağı ilan edildi. Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında istihdam edilmek üzere Eğitim Danışmanı alımı gerçekleştirilecek. İlana başvurular 21 Temmuz 2017 tarihi saat 18.00’e kadar yapılabilecek.

Başvuru yapabilmek için; Tıp fakültesinden mezun olmak, Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında uzmanlık veya bu alanda doktora yapmış olmak, Halk sağlığı alanında, kamu kurumu, üniversite, özel sektör veya sivil toplum kuruluşlarınca yürütülen en az iki proje veya saha araştırmasında görev yapmış olmak gerekiyor.

Adaylar başvurularını Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun Başvuru Numarasını ve işin adını içeren bir başvuru mektubuyla birlikte belirtilen süre içerisinde e-mail yoluyla ya da şahsen yapabilecekler.

Başvuru adresi; Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Adnan Saygun Caddesi No: 55 E Blok 1. Kat Satın alma Birimi 06100 Sıhhiye, Ankara olarak açıklandı. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu danışman alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Bakanlığı THSK Danışman Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!