1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Başvuranlara Uyarı
Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Başvuranlara Uyarı

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Başvuranlara Uyarı

Sağlık Bakanlığı tarafından unvan değişikliği sınavı hakkında duyuru yayınlandı. Duyuruda unvan değişikliği sınavına başvuran adaylardan belgeleri eksik ya da yetersiz olanlar için uyarı yapıldı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından unvan değişikliği sınavı hakkında bir duyuru yayınlandı. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet adresinden yayınlanan duyuruda, unvan değişikliği sınavına başvuran adaylar için yetersiz ya da eksik belgeler hakkında uyarı yapıldı. Belgeleri eksik adayların bunları tamamlamaları konusunda önemli bir açıklama yapıldı.

Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruda, unvan değişikliği sınavına başvuran ancak belgeleri yetersiz ya da eksik olan adayların başvurularının reddedileceği ifade edildi. Bu kapsamda belge eksikliği olan adayların listesi yayınlandı. Listede ismi bulunan personelin belirtilen süreler içerisinde belgelerini tamamlamaları ve göndermeleri gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavına başvurup, belgeleri eksik bulunan adaylar, 24 Temmuz ile 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında eksik bulunan belgeleri yhgm.sinav@saglik.gov.tr adresine e-posta olarak gönderecekler. Aşağıdaki listede eksik belgesi bulunan adayların hangi nedenle yetersiz bulunduğu isimlerinin karşısında belirtiliyor.

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Personeli Listesi için TIKLAYINIZ.
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Merkez ve Taşra Personeli Listesi için TIKLAYINIZ.
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Merkez ve Taşra Personeli Listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.