Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Başvuranlara Uyarı

Sağlık Bakanlığı tarafından unvan değişikliği sınavı hakkında duyuru yayınlandı. Duyuruda unvan değişikliği sınavına başvuran adaylardan belgeleri eksik ya da yetersiz olanlar için uyarı yapıldı.

featured

Sağlık Bakanlığı tarafından unvan değişikliği sınavı hakkında bir duyuru yayınlandı. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet adresinden yayınlanan duyuruda, unvan değişikliği sınavına başvuran adaylar için yetersiz ya da eksik belgeler hakkında uyarı yapıldı. Belgeleri eksik adayların bunları tamamlamaları konusunda önemli bir açıklama yapıldı.

Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruda, unvan değişikliği sınavına başvuran ancak belgeleri yetersiz ya da eksik olan adayların başvurularının reddedileceği ifade edildi. Bu kapsamda belge eksikliği olan adayların listesi yayınlandı. Listede ismi bulunan personelin belirtilen süreler içerisinde belgelerini tamamlamaları ve göndermeleri gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavına başvurup, belgeleri eksik bulunan adaylar, 24 Temmuz ile 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında eksik bulunan belgeleri [email protected] adresine e-posta olarak gönderecekler. Aşağıdaki listede eksik belgesi bulunan adayların hangi nedenle yetersiz bulunduğu isimlerinin karşısında belirtiliyor.

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Personeli Listesi için TIKLAYINIZ.
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Merkez ve Taşra Personeli Listesi için TIKLAYINIZ.
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Merkez ve Taşra Personeli Listesi için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Başvuranlara Uyarı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!