1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Yer Değiştirme Suretiyle Atama İlanı Hakkında
Sağlık Bakanlığı Yer Değiştirme Suretiyle Atama İlanı Hakkında

Sağlık Bakanlığı Yer Değiştirme Suretiyle Atama İlanı Hakkında

Sağlık bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Yer değiştirme Suretiyle Atama İlanı Hakkında

A+A-

Avukatlık Hizmetleri Sınıfı Personeli İçin Yer Değiştirme Suretiyle Atama İlanı Hakkında

1- Kurumumuz Başkanlık Makamının 13.06.2014 tarihli ve 41264 sayılı Onayına istinaden Avukatlık hizmetleri sınıfı personelinin yer değiştirme suretiyle ataması mezkûr Onayda belirtilen şekilde gerçekleştirilecektir.  
 
2- Başvurular; ekteki takvim çerçevesinde 25.06.1983 tarihli ve 18088 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına Dair Yönetmeliğin ekinde yer alan yer değiştirme suretiyle atanma istek formu doldurulmak suretiyle yapılacaktır. Bu atamaya başvuracak olanlar, dolduracakları yer değiştirme suretiyle atanma istek formunu Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Hukuk Müşavirliği Sağlık Mahallesi Adnan Saygun Cad. No: 55 06100 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde kargo şirketi veya APS ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir. (Elden teslim edenler, evraklarını kendisi veya noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edebilirler. Aksi takdirde evrak teslim alınmayacaktır.) Kargo şirketi veya APS ile gönderilen ya da elden teslim edilen belgelerin Kurumumuza vaktinde ulaşmaması halinde adayların başvuruları kabul edilmeyecek olup sorumluluk başvuru sahibine aittir.  
 
3- Avukatlık hizmetleri sınıfı personelden atama için son başvuru tarihi itibarı ile Kurumumuz taşra teşkilatı kadrolarında görev yapıyor olmak şartı ile asaleti tasdik edilmiş olanların (aday memurluğu devam eden personel müracaat edemeyecektir.) ve görev yapmakta olduğu ilde tek olmayanların (İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde görev yapan personel ile birlikte değerlendirilecektir.) başvuruları kabul edilecektir.
 
4- Başvuru evraklarının incelenmesi neticesinde başvurusu uygun görülmeyenler, ret gerekçeleri ile birlikte başvuru sahiplerine bildirilecektir.
 
5- Ataması yapılan personelden 45 (kırk beş) gün içerisinde kadrosunun bulunduğu yerden kendi istekleri ile ayrılışlarını yapmayanların ataması iptal edilecek olup, bu şekilde ataması iptal edilenlerin (mazeret halleri hariç) atama karar tarihinden itibaren bir yıl süre ile atanma işlemleri yapılmayacaktır.
 
6- Kadrosu Kurumumuz taşra teşkilatında bulunmakla birlikte, 663 sayılı KHK kapsamında Kamu Hastanelerine bağlı Genel Sekreterlikler bünyesinde sözleşme imzalayan personel bu atamaya müracaat edebilecek olup, bu kapsamda ataması yapılan personelin son başvuru tarihinden itibaren en geç 2 ay içinde sözleşmelerini feshetmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde atamaları yapılmayacaktır.
 
7- Son başvuru tarihi itibariyle; ücretsiz izinde (askerlik, doğum vb.) olan personelin başvuruları kabul edilmeyecektir.
 
8- Yerleştirme sonuçları Kurumumuz internet adresinde ilan edilecektir. 
 
ATAMA TAKVİMİ
1 - 30 Haziran 2014 Pazartesi
Münhal yerlerin ilanı 
2 - 01 Temmuz 2014 Salı-07 Temmuz Pazartesi saat 18:00’a kadar
Başvuruların yapılması ve başvuru evraklarının son geliş tarihi ve saati
3 - 14 Temmuz 2014 Pazartesi
Yerleştirme sonuçlarının ilanı

2014 Haziran Dönemi Yer Değiştirme

Suretiyle Atanma Kurası sonuçları TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.