1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programlarına Başvurular Başladı
Sağlık Bakanlığı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programlarına Başvurular Başladı

Sağlık Bakanlığı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programlarına Başvurular Başladı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından Antalya ve Edirne illerinde iki farklı hastane için yoğun bakım hemşireliği başvuruları başlatıldı. Sertifikalı eğitim başvuru ve rehber haberimizde.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından iki hastane için başvurular başladı. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 6 Kasım-15 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvurular 29 Eylül 2017 tarihine kadar yapılabilecektir.

 

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 2 Ekim-10 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 18 Eylül  2017 tarihine kadar yapılabilecektir. Başvuru yapmak isteyen katılımcılar Başvuru Formunu Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine başvuru yapabilirler.

 

Başvurularla ilgili kısa bilgi!

Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyen personel, görev yaptığı Kurumun bilgisi dahilinde sertifikalı eğitim programlarına başvuru yapar. Aksi takdirde, personel sertifikalı eğitim programına kabul edilmez. Birden fazla eğitim merkezine ya da farklı sertifikalı eğitim programlarına aynı anda başvuru yapılmaz.

Bknz: Personel Sağlık - Sağlık Personeli Haberleri

Birden fazla eğitim merkezine ya da farklı sertifikalı eğitim programlarına aynı anda başvuru yaptığı tespit edilen personel, sertifikalı eğitim programına kabul edilmez ve yapılan görevlendirmeler iptal edilir. Başvurularla ilgili rehberi mutlaka inceleyiniz. Rehber için TIKLAYINIZ. Tüm EK'ler için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler