1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Sağlık Bakanlığına 2017 EKPSS İle Engelli Memur Atama Duyurusu
Sağlık Bakanlığına 2017 EKPSS İle Engelli Memur Atama Duyurusu

Sağlık Bakanlığına 2017 EKPSS İle Engelli Memur Atama Duyurusu

2017 EKPSS ile engelli açıktan memur ataması sonucu Sağlık Bakanlığına yerleşenler için duyuru yapıldı. Türkiye Kamu Hastaneleri ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu hariç engelli kamu personeli memur atamasına esas belgeler şu şekildedir.

A+A-

2017 EKPSS, Kura veya sınav ile engelli memur yerleştirme sonuçlarına göre Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı kadrolarına yerleşenlerin (Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna yerleşenler hariç) atanmasına esas olmak üzere istenen belgeler ve atama ile ilgili duyuru yayımlandı.

 

Genel Müdürlük Makamının Onayına istinaden; Bakanlığımız kadrolarına yerleşen adayların aşağıda belirtilen belgeleri 15 Eylül 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar İkamet ettiği, atandığı veya bulunduğu ilin il sağlık müdürlüklerine, kendisi veya vekalet verdiği kişilerce elden teslim edecektir. Eksik, posta veya kargo ile gönderilen ve teslim tarihinden sonra getirilen evraklar kabul edilmeyecektir.

 

017 EKPSS, kura veya sınav ile engelli memur Açıktan Atama Başvuru Formu, Yerleştirme Sonuç Belgesinin internet çıktısı, Yerleştiği unvan veya branşın gerektirdiği öğrenim durumunu gösterir noter tasdikli diploma sureti, fotoğraf, mal bildirim beyannamesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, askerlik durum belgesi ve diğer belgelerle ilgili detaylar ve dokümanlara aşağıdaki belgelerden ulaşabilirsiniz.

 

2017 EKPSS Yerleştirme sonuçlarına göre Bakanlığımız bağlı kuruluş kadrolarına yerleşenler atama evraklarının teslimi ve diğer bilgiler için aşağıda belirtilen internet adreslerden bilgi almaları gerekmektedir. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığına yerleşenler için TIKLAYINIZ. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığına yerleşenler için TIKLAYINIZ. Atama duyurusu için TIKLAYINIZ. Atama Başvuru formu için TIKLAYINIZ. Mal Bildirim beyannamesi için TIKLAYINIZ. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ.

Bknz: Personel Sağlık - Sağlık Personeli Haberleri

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler