Sağlık Bakanlığında 4800 FETÖ’cü personel açığa alındı

TSK, İçişleri ve Emniyet ve Millî eğitim Bakanlığından sonra Sağlık Bakanlığı da Fettullahçı terör örgütü mensuplarından temizleniyor.

23222
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz 2016 tarihinde Türk demokrasine yapılan darbe girişimi sonrasında, bu kalkışmanın Fettullahçı terör örgütü FETÖ tarafından yapılmıştı. Türkiye Cumhuriyetinin vatanına milletine bayrağına saygılı şerefli askerleri, polisleri ve en önemlisi halk tarafından darbe püskürtüldü.

Şuan ise başta TSK, Emniyet, İç İşleri Bakanlığı olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarında FETÖ mensubu olduğu belirlenen memurlar görevlerine son verilmeye ve bazıları ise açığa alınmaya başlandı. Paralel ihanet şebekesine mensup olduğu belirlenen Sağlık Bakanlığında görevli personelleri de açığa alınmaya başlandığı iddia edildi.

Alınan bilgiye göre Sağlık Bakanlığına bağlı hastane ve kurumlarda görev yapan ve Pensilvanya’dan talimat aldığı belirlenen idareci ve sağlık personellerinin listesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulduğu bilgisi gelmişti.

Türkiye Genelinde FETÖ ile bağlantılı olduğu belirlenen 4 bin 800 sağlık personeli açığa alındığı gelen bilgiler arasında yer aldı. Görevden alınan sağlık personellerinin Cihan-sen’e bağlı Ufuk Sağlık Sen üyeleri olduğu iddia edildi. Tüm kamu kurumlarında başlatılan FETÖ ile bağlantılı memurların görevden alınma çalışmalarında malum sendikaya aktif üyelikleri devam edenler ile daha önce sendika üyesi olup istifa edenlerinde araştırma yapılarak görevlerinden el çektirilecekleri iddia edildi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 5 sene önce

  Kaç tanesi anesteziden açığa alındı

 2. 5 sene önce

  Bunlar ilk darbeyi sağlık bakanlığında 663 ile yapmışlardı sistemi bozdular vatansever müdürleri araştırmacı yapıp pasifsizime ettiler. 663 den sonra sistem bozuldu sabit maliyetler arttı gelişim durdu sağlık araştırmaları bitti

 3. 5 sene önce

  Kaç tane tıbbi sekreter varrrr

 4. 5 sene önce

  Yazık oldu diyemiyecem, 17-25 Aralık’ta gerçeği görmeyen badem bıyıklılar ve maklubeci ablalar bi daha da uyanamazlardı zaten.

 5. 5 sene önce

  Sağlık Bakanlığında 4800 FETÖ’cü personel açığa alındıKaynak: Sağlık Bakanlığında 4800 FETÖ’cü personel açığa alındı.Bu nasıl bir başlık açığa alınanların hepsi fetöcü mü

 6. 5 sene önce

  kapatılan sağlık kurumları D.S.S.M kimin işine yaradı kalifiye personele bakanlık niye sahip çıkılmadı

 7. Aksaray haseki hastanesinde çok fetö cu var

 8. aynı uygulama pkk lı sağlıkçı ve öğretmenler içinde yapılmalı.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!