1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Sağlık Bakanlığından İhraç Edilen 789 Memurun İsim Listesi
Sağlık Bakanlığından İhraç Edilen 789 Memurun İsim Listesi

Sağlık Bakanlığından İhraç Edilen 789 Memurun İsim Listesi

692 sayılı KHK ile Sağlık Bakanlığında görev yapan 789 kamu personeli memuriyetten atıldı. İl İl atılan sağlık personelinin isim listesi için tıklayınız.

A+A-

692 sayılı KHK ile memuriyetten atılan binlerce kamu personelinin isim listesi Resmi Gazete’de yayımlandı. 692 sayılı KHK (Kanun Hükmünde Kararname) ile bakanlıklardan ve kamu kuruluşlarından terör örgütleri ile irtibatı tespit edilen binlerce memur kamudan atıldı. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığından 789 personelin memuriyetine son verildi.

692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlık Bakanlığından atılan memurların isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Memuriyetten atılanlar arasında doktor, hemşire, ebe, sağlık memuru, laborant, sağlık teknikeri, psikolog, hizmetli ve memurlar bulunuyor.

KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olan ve ekli (1) sayılı listede yer alan kişiler kamu görevinden başka hiçbir işleme gerek kalmaksızın çıkarılmış oldu. Sağlık Bakanlığında ihraç edilen 789 kamu personelinin isim listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.