Sağlık Bakanlığından İhraç Edilen 789 Memurun İsim Listesi

692 sayılı KHK ile Sağlık Bakanlığında görev yapan 789 kamu personeli memuriyetten atıldı. İl İl atılan sağlık personelinin isim listesi için tıklayınız.

32670
Daha Fazla Göster

692 sayılı KHK ile memuriyetten atılan binlerce kamu personelinin isim listesi Resmi Gazete’de yayımlandı. 692 sayılı KHK (Kanun Hükmünde Kararname) ile bakanlıklardan ve kamu kuruluşlarından terör örgütleri ile irtibatı tespit edilen binlerce memur kamudan atıldı. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığından 789 personelin memuriyetine son verildi.

692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlık Bakanlığından atılan memurların isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Memuriyetten atılanlar arasında doktor, hemşire, ebe, sağlık memuru, laborant, sağlık teknikeri, psikolog, hizmetli ve memurlar bulunuyor.

KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olan ve ekli (1) sayılı listede yer alan kişiler kamu görevinden başka hiçbir işleme gerek kalmaksızın çıkarılmış oldu. Sağlık Bakanlığında ihraç edilen 789 kamu personelinin isim listesi için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Bakanlığından İhraç Edilen 789 Memurun İsim Listesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!