1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı'ndan Ödüllü Yarışmalara Davet ve Kongre Bildiri Çağrısı!
Sağlık Bakanlığı'ndan Ödüllü Yarışmalara Davet ve Kongre Bildiri Çağrısı!

Sağlık Bakanlığı'ndan Ödüllü Yarışmalara Davet ve Kongre Bildiri Çağrısı!

Sağlık Bakanlığı'ndan Ödüllü Yarışmalara Davet ve Kongre Bildiri Çağrısı!

A+A-

Sağlık Bakanlığı'ndan Ödüllü Yarışmalara Davet ve Kongre Bildiri Çağrısı!

20 – 22 Kasım 2014 tarihleri arasında Bakanlığımızca Antalya ilinde düzenlenecek olan “V.Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” kapsamında aşağıda belirtilen takvimlere göre “IV.Ulusal Kalite ve Güvenlik Ödülleri” Başvuruları ve Kongre kapsamında Bildiri Başvuruları alınacaktır.
Başvurular kalitekongre@gmail.com e-posta adresine gönderilecek olup, Ödüllü Yarışma başvuruları ayrıca posta aracılığıyla da gönderilmesi gerekmektedir.
Ödüllü yarışmalar; SKS En İyi Uygulama ve SKS En İyi Araştırma Ödülü şeklinde 2 kategoriye ayrılmıştır. Başvurular arasından Hakem Kurulunca uygun görülenler Kongre esnasında katılımcıların değerlendirmesine sunularak dereceye girenler belirlenerek Ödül Töreni düzenlenecektir. Dereceye giren çalışmalar Bakanlığımızca Kitap haline getirilecek ve Bakanlığımız web sitesi üzerinden elektronik ortamda yayınlanacaktır. Ayrıca Kongrede katılımcı oylamasına giren çalışmaların sahiplerinin de (en fazla ilk 2 yazar) Kongreye ücretsiz katılımları sağlanacaktır.
"4. Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri" ayrıntılar için 
Kongre kapsamında gönderilecek Bildiriler, Bildiri Kitabı olarak Kongre esnasında dağıtılacak, aynı zamanda elektronik ortamda da Bakanlığımız web sitesinden yayınlanacaktır. Yayınlanan tüm Bildiriler, Kongre Programı dahilinde Sözel ve Poster olarak sunulması sağlanacaktır.
Kongre Bildirileri hakkında ayrıntılar için tıklayınız.
Yukarıda bahsedilen tüm süreçlerde yerli ve yabancı akademisyen ve alanında uzmanlardan oluşan 150 Bilim ve Hakem Kurulu Üyesi, ilgili yerli ve yabancı kurum ve kuruluşlarda üst yönetici olarak görev yapan 20 Danışma Kurulu Üyesi ve tüm organizasyon sürecinin gerçekleştirilmesi için Yürütme Kurulu Üyeleri görev alacaktır. Ayrıca Kongre kapsamında Hemşirelere yönelik Bilgi Yarışması düzenlenecek, Sağlık Kurum ve Kuruluşlarının Tanıtım Standı açmaları sağlanacak, çeşitli eğitsel ve sosyal faaliyetler de gerçekleştirilecektir.
 
Ödül Başvuru ve Sonuç Açıklama Tarihleri:
Ödül Son Başvuru Tarihi: 08 Ağustos 2014
Kongre Oylamasına Kalan Çalışmaların İlanı: 14 Ekim 2014
Dereceye Girenler ve Sıralamaların İlanı: 20 – 22 Kasım 2014 (Kongre Ödül Töreni)

Personel Sağlık Tr

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.