1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığının Kaç Tane Helikopter Ambulansında Gece Uçuş Var?
Sağlık Bakanlığının Kaç Tane Helikopter Ambulansında Gece Uçuş Var?

Sağlık Bakanlığının Kaç Tane Helikopter Ambulansında Gece Uçuş Var?

Sağlık Bakanlığının Kaç Tane Helikopter Ambulansında Gece Uçuş Var?

A+A-

MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Özcan Yeniçeri TBMM Başkanlığına Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından cevaplandırılması için 6 adet soru önergesi verdi. Verdiği Soru önergelerinin birinde ise Sağlık Bakanlığı bünyesinde kaç ambulans helikopter bulunduğunu, ambulans helikopterlerde gece uçuş özelliği olup olmadığını ve sayılarını yazılı soru önergesi ile talep etti. İşte MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Özcan’ın Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na sorduğu 3 soruluk önerge;

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA

Aşağıdaki sorularımın Sağlık Bakanı Sayın Mehmet MÜEZZİNOĞLU tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için gereğini saygılarımla arz ederim.

Prof. Dr. Özcan YENİÇERİ

Ankara Milletvekili

  1. Sağlık Bakanlığı bünyesinde 2014 Mayıs ayı itibarı ile bulunan ambulans helikopterlerin sayısı kaçtır?
  2. Sağlık Bakanlığı bünyesinde 2014 Mayıs ayı itibarı ile bulunan ambulans helikopterler içerisinde gece uçuş özelliği bulunanların sayısı kaçtır?
  3. Sağlık Bakanlığı bünyesinde 2014 Mayıs ayı itibarı ile arıza, bakım vs. nedenlerle faal durumda olmayan ambulans helikopterlerin sayısı kaçtır?

Personel Sağlık Tr Haber

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.