Sağlık Bilimleri Üniversitesi 63 Akademik Personel Alacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 63 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

featured

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden geldi. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Sağlık Bilimleri Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Personel alımı hangi kadrolarda yapılacak?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 63 personel alımı yapılacaktır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının;  Anabilim Dalı ile Başlıca Araştırma Eserini belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 6 takım dosya ve CD kaydı ile birlikte başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 63 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!