1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişim Personeli Alacak!
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişim Personeli Alacak!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişim Personeli Alacak!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.Başvurular başladı.

A+A-

Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacak olan bilişim personelleri; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde, İstanbul Hamidiye Külliyesi’nde ve Ankara Gülhane Külliyesi’nde istihdam edilecekler. Ankara Gülhane Külliyesine 2 (iki), İstanbul Hamidiye Külliyesine 3 (üç) olmak üzere toplam 5 (beş) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacak.

Başvuru yapacak olan adayların, ÖSYM tarafından yapılan 2018 veya 2019 Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSSP3 puanına sahip olması gerekiyor.KPSS Puanının yüzde yetmişi, yabancı dil puanının yüzde otuzu baz alınarak aday sıralaması yapılacak. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilecek. Belge ibraz etmeyen adayların yabancı dil puanı sıfır olarak değerlendirilecek.

KİMLER BAŞVURABİLİR

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar başvurabilirler.

Yine belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar başvuru yapabilir.

ALINACAK BRANŞLAR VE KİŞİ SAYISI

Ağ ve Sistem Uzmanı 1 kişi

Ağ ve Güvenlik Uzmanı 2 kişi

Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 kişi

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ

Başvurular 02.09.2019 ile 17.09.2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Adayların Sağlık Bilimleri Üniversitesi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurması ve belgelerle birlikte 17.09.2019 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına göndermesi gerekiyor.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

* Fotoğraflı Başvuru Formu,

* Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır),

* Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,

* Son altı ay içerisinde alınmış Adli sicil belgesi,

* “Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler” başlığının (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge (Mesleki tecrübe sürelerinde, lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.),

* “Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler” başlığının (e) maddesinde belirtilen, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge,

* Her bir pozisyon için Özel Şartlarda istenilen sınavla alınmış sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler,

* Özgeçmiş,

* (KPDS veya YDS alınan puanı veya bu dilde yapılan yabancı dil sınavlarından ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen KPDS veya YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır).

* KPSS sonuç belgesi,

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler