Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alıyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, kamu personeli alımı kapsamında Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

54242
Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı yapacağını duyurdu. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına bağlı, İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesi’nde ve Ankara Gülhane Külliyesi’nde görev yapmak üzere toplam 5 sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ile Ankara Gülhane Külliyesine 2, İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesine 3 olmak üzere toplam 5 personel alımı gerçekleştirecek. Yazılı ve uygulamalı olmak üzere 2 aşamalı sınav yapılacak.

Başvuruda bulunan adaylardan, 2017 veya 2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSSP3 puanının %70’i  ile yabancı dil puanının %30’u istenecek. Eğer başvuruda bulunan aday KPSS puanı ibraz edemez ise, KPSS puanı 70 olarak değerlendirilecek. Yabancı dil ile alakalı belge ibraz edemeyenlerin puanı ise 0 (Sıfır) olarak baz alınacak.

Başvuruda bulunacak olan adayların fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

ALIMI YAPILACAK PERSONEL

1. ağ ve sistem uzmanı 1 kişi

2. ağ ve güvenlik uzmanı 2 kişi

3. yazılım geliştirme uzmanı 2 kişi

BAŞVURU ŞEKLİ, TARİHİ VE YERİ

Başvurular 27.05.2019 ile 14.06.2019 tarihleri arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi internet adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 14.06.2019 tarihi mesai bitimine kadar şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekiyor.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

*Fotoğraflı Başvuru Formu,

*Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır),

*Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,

*Son altı ay içerisinde alınmış Adli sicil belgesi,

*“Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler” başlığının (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge (Mesleki tecrübe sürelerinde, lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.),

*“Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler” başlığının (e) maddesinde belirtilen, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge,

*Her bir pozisyon için Özel Şartlarda istenilen sınavla alınmış sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler,

*Özgeçmiş,

*İngilizce dilinde Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (KPDS) veya Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan yabancı dil sınavlarından ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen KPDS veya YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır).

*KPSS sonuç belgesi,

pdf.jpg

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!