1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Personeli 2015 Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başladı
Sağlık Personeli 2015 Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başladı

Sağlık Personeli 2015 Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başladı

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarında görev yapan personel için 2015 Ocak dönemi iller arası tayin başvuruları,ilan metni ve münhal kadrolar yayınlandı. Tercih Robotumuz Yayında

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası başladı.

Sağlık personelinin her yıl Ocak,Haziran ve Eylül aylarında iller arası yer değiştirme suretiyle atanma kurasına tayin isteyenler başvuru yapmaktadır.

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2015 Yılı
Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 29.01.2015 tarihi Perşembe günü
noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları olan Bakanlık,Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ve Türkiye Kamu Hastaneleri kurumu merkez ve taşra teşkilatında görev yapan sağlık personellerinden ilan tarihi itibari ile çalıştığı ilde ve kurumda 2 yıldır hizmet yapanların başvuru yapabileceği münhal kadrolar yayınlandı.

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarında göre yapan tabip,uzman tabip,diiş tabip ve tabip dışı sağlık personellerinin ailesine,eşine,dostuna yakın olmak ve çeşitli sebeplerle tayin isteyebilmesi için 2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurasına hizmet puanına göre atamalar yapılmaktadır.

2015 Yılı Ocak Dönemi Kurum İçi Naklen Atama Kurasına 2014 Ocak, Haziran ve Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kuraları sonucu yerleşen personelin bu kuraya başvuruları kabul edilmeyecektir.

2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası başvuruları Personel Bilgi Sistemi PBS üzerinden yapılmaktadır.

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası başvurları 29 Aralık 2014 Pazartesi- 05 Ocak 2015 Pazartesi Saat 18:00’a kadar alınacaktır.

Atanmaya haiz şartlar hakkında daha geniş bilgi için Sağlık Bakanlığı Atama ve Nakil Yönetmeliği nin incelenmesi gerekmektedir.

2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ve münhal kadrolar;

Münhal Kadroları Unvan ve Branşa Göre, Bağlı Kuruma Göre ve Atanmak İstenen Yere Göre sıralamanızı sağlayan 2015 Yılı Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurasına ait Tercih Robotumuz Yayındadır.www.mytercihrobotu.com adresimize giderek Münhal kadroları kontrol edebilirsiniz.

Kuraya Başvurmak için TIKLAYIN

TERCİH ROBOTUMUZ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak:MyMemur.Com

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler