Sağlık Personeli Alımı! 12 Üniversiteye Sözleşmeli 1672 Personel Alımı Yapılıyor

Çukurova, Trakya, Ege, Gaziosmanpaşa, Süleyman Demirel, Eskişehir Osmangazi, Dokuz Eylül, 19 Mayıs, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Gaziantep, Fırat ve Selçuk üniversitelerine lise, önlisans ve lisans mezunu sağlık personeli alımları devam ediyor.

featured

On iki üniversiteye sözleşmeli sağlık personeli alımları devam ediyor. KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olan personel alımları için sözlü veya yazılı sınav şartı da bulunmuyor.

Çukurova Üniversitesi’ne 162 personel alımı, Trakya Üniversitesi’ne 127 personel alımı, Ege Üniversitesi’ne 264 personel alımı, Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ne 59 personel alımı, Süleyman Demirel Üniversitesi’ne 93 personel alımı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne 255 personel alımı yapılıyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi’ne 127 personel alımı, 19 Mayıs Üniversitesi’ne 224 personel alımı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne 118 personel alımı, Gaziantep Üniversitesi’ne 101 personel alımı, Fırat Üniversitesi’ne 54 personel alımı ve Selçuk Üniversitesi’ne 88 personel alımı yapılıyor.

Sözleşmeli sağlık personeli alımları için başvuru şartlarına dair tüm detayları My Memur olarak sizlerle daha önce paylaşmıştık. Güncel olarak başvuruları devam eden toplam 1672 sağlık personeli alımına dair ilanlara Kariyer ve Memur alımı sayfamızdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Personeli Alımı! 12 Üniversiteye Sözleşmeli 1672 Personel Alımı Yapılıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!