1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Sağlık Personeli Alımı! 12 Üniversiteye Sözleşmeli 1672 Personel Alımı Yapılıyor
Sağlık Personeli Alımı! 12 Üniversiteye Sözleşmeli 1672 Personel Alımı Yapılıyor

Sağlık Personeli Alımı! 12 Üniversiteye Sözleşmeli 1672 Personel Alımı Yapılıyor

Çukurova, Trakya, Ege, Gaziosmanpaşa, Süleyman Demirel, Eskişehir Osmangazi, Dokuz Eylül, 19 Mayıs, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Gaziantep, Fırat ve Selçuk üniversitelerine lise, önlisans ve lisans mezunu sağlık personeli alımları devam ediyor.

A+A-

On iki üniversiteye sözleşmeli sağlık personeli alımları devam ediyor. KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olan personel alımları için sözlü veya yazılı sınav şartı da bulunmuyor.

Çukurova Üniversitesi’ne 162 personel alımı, Trakya Üniversitesi’ne 127 personel alımı, Ege Üniversitesi’ne 264 personel alımı, Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ne 59 personel alımı, Süleyman Demirel Üniversitesi’ne 93 personel alımı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne 255 personel alımı yapılıyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi’ne 127 personel alımı, 19 Mayıs Üniversitesi’ne 224 personel alımı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne 118 personel alımı, Gaziantep Üniversitesi’ne 101 personel alımı, Fırat Üniversitesi’ne 54 personel alımı ve Selçuk Üniversitesi’ne 88 personel alımı yapılıyor.

Sözleşmeli sağlık personeli alımları için başvuru şartlarına dair tüm detayları My Memur olarak sizlerle daha önce paylaşmıştık. Güncel olarak başvuruları devam eden toplam 1672 sağlık personeli alımına dair ilanlara Kariyer ve Memur alımı sayfamızdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.