Sağlık Personeli Diploma Tescilinin Sağlık Müdürlüğüne Devri

Sağlık Personeli Diploma Tescilinin Sağlık Müdürlüğüne devri ile alakalı yazı İl Milli Eğitim Müdürlüklerine Gönderildi.

5120
Daha Fazla Göster

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nün Yardımcı Sağlık Personeli Diploma Tescilinin Sağlık Müdürlüğüne devri ile alakala resmi yazı ve ekleri 16 Şubat 2015 tarihinde Tüm İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderildi.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından; Milli Eğitim Bakanlığına gönderilen yazı da; Yönetmelikle yeni sağlık meslekleri tanımlandığı, bu meslek mensuplarının diplomalarının tescil kapsamına alınmasının 23 Aralık 2014 tarihli olur yazısı ile uygun görüldüğü belirtildi. Tescil işlemi yapılacak sağlık meslek mensuplarının dahil edilerek Diplomaların tescil işlemi için ilgili eğitim kurumunun resmi yazısı ile eğitim kurumunun bulunduğu İl Sağlık Müdürlüğüne gönderilerek Tescil İşlemi sonrasında ise yine resmi yazı ile eğitim kurumuna iade edileceği belirtildi.

Milli Eğitim Bakanlığı da bu durumu 16 Şubat 2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdiği yazı ile eğitim kurumlarını bilgilendirmek amacıyla gönderdi. Aşağıda bulunan resimlerde gönderilen resmi yazıları ve ekleri inceleyebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Personeli İş Ve Görev Tanımlarına Dair Yönetmelik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Personeli Diploma Tescilinin Sağlık Müdürlüğüne Devri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!