Sağlık Personeli İstanbul KHB İl İçi Tayinleri Başladı Ocak 2016

Sağlık Bakanlığı 2016 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İl İçi İstanbul Birlikler Arası Yer Değiştirme ve Mazeret Atamaları başladı.

12560

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Bakırköy, Beyoğlu, Anadolu Kuzey, Anadolu Güney ve Fatih Kamu Hastane Birlikleri bünyesinde İstanbul ilinde görev yapan tüm sağlık personeli için 2016 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İl İçi Birlikler Arası Yer Değiştirme ve Mazeret Atamaları başladı.

Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ve İl içi Birlikler Arası Yer Değiştirme ve Mazeret Atamaları Komisyonuna İlişkin Usul ve Esaslarına göre Genel Sekreterliklerce 2016 Ocak Ayı içerisinde oluşturulacak komisyonla yapılmaktadır.

İstanbul Kamu Hastane Birlikleri arasında Yer Değiştirme ve Mazeret Atama talebinde bulunmak isteyen sağlık personeli en geç 15 Ocak 2016 tarihine kadar kurumana şahsen dilekçe ile başvuru yapması gerekmektedir.

Başvuru yapan sağlık personelinin bağlı olduğu genel sekreterliğinin personel nakil talebini ve muvafakat yazısını Genel Sekreterlikler tarafından 22 Ocak 2016 tarihine kadar İstanbul İli Kamu Hastaneleri Birlikleri Koordinatörlüğüne ulaştırılması gerekmektedir.

Exit mobile version