Sağlık Personelinin Döner Sermaye Ek Ödemesi Emekliliğe Yansıtılsın

Başbakan Erdoğan Sağlık Personellerine 5 yıla 1 yıl yıpranma payı müjdesini vermişti. Biz Döner Sermaye Emekliliğe Yansıtılsın İstiyoruz.

312-1
Daha Fazla Göster

Sağlık-Sen tarafından düzenlenen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Ebeler, Hemşireler ve Anneler Günü kapsamında Başbakan Erdoğan Sağlık Personellerine 5 yıla 1 yıl yıpranma payı müjdesini vermişti. Evet, Arkadaşlar bu kötü bir haber mi? Hayır değil güzel bir haber birçok meslek grubunda yıpranma payı söz konusu iken sağlık personellerinde yıpranma payı olmaması bir kayıptı bizler için.

 

Lakin Sağlık personellerinin başka sıkıntıları başka sorunları da var. Bunları sendikalar yıpranma payından daha öncelikli tutmaları gerekir diye düşünüyoruz. Döner sermayeler neden emekliliklerimize yansıtılmıyor. Neden bizleri emekli olurken tabiri caiz ise asgari ücretin az üzerinde bir rakam ile sus payı bir maaşa mahkûm ediliyoruz diye Başta Sağlık Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Sosyal Güvelik Bakanlığı ve Sendikalara soruyoruz. Çağrılarımıza kulak verin ve işbirliği ile sağlık personelinin Döner sermayesinin maaşlara yansıtılmasını öncelikli olarak dile getirin ve üzerinde durun.

Personel Sağlık Tr Haber

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Personelinin Döner Sermaye Ek Ödemesi Emekliliğe Yansıtılsın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!