1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sağlık Raporu Almak İsteyen, Sağlık Bilgi Formu İmzalayacak
Sağlık Raporu Almak İsteyen, Sağlık Bilgi Formu İmzalayacak

Sağlık Raporu Almak İsteyen, Sağlık Bilgi Formu İmzalayacak

Aile hekimliğinden sağlık raporu almak isteyenler artık Sağlık Bilgi Formunu doldurup imzalamak zorunda...

A+A-

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, aile hekimlerinden Durum Bildirir Tek Hekim Sağlık Raporu isteyenler öncelikle imzalı Sağlık Bilgi Formu teslim etmeleri gerekecek.

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı,birinci basamak sağlık kuruluşlarından,istenen değişik türdeki sağlık raporlarının düzenlenmesindebelli bir standart sağlanabilmesi amacıyla ve aile hekimlerinin yetki ve sorumlulukları dışında ki sağlık raporu taleplerinin önüne geçmek amacı ile  Durum Bildirir Tek Hekim Sağlık Raporu düzenlemesinde,kişilerin öcelikler Kişisel Sağlık Bilgi Formunu doldurup imzalamaları istenecek.

GENELGE VE SAĞLIK BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.