Sağlıkta Lisans Tamamlama Başvuru ve Tercih işlemeleri resimli anlatım

Sağlıkta Lisans Tamamlama (2016 SLT) Başvuru ve Tercih işlemeleri nasıl yapılır. SLT başvurusu resimli anlatım haberimizin detayında yer almaktadır.

23216
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YÖK tarafından dün itibariyle Sağlıkta Lisans Tamamlama başvuru ve tercih ekranının açılmasının ardından binlerce sağlık personeli başvuru ve tercih işlemlerini tamamlamak için işlemlerine başladı. Lakin gerek sistem hatası gerekse yanlış bilgilendirilme nedeniyle bazı adaylar başvurularını gerçekleştirememektedir.

Bizde My memur olarak 2016 Sağlıkta Lisans Tamamlama (2016 SLT) kılavuzunda yer alan başvuru ve tercih işlemlerinin nasıl yapıldığına dair Resimli anlatımı sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Lakin önce sağlıkta lisans tamamlama ile alakalı son başvuru tarihi ve tercih işlemleri ile ilgili bilgi paylaşmak isteriz. 2016 Lisans tamamlamaya başvuru yapacak ve tercihlerini gerçekleştirecek olan adaylar başvurularını 18 Temmuz ile 25 Temmuz 2016 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 25 Temmuz 16 saat 17,30 itibariyle SLT başvuruları sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylar 20 tercih yapabilecektir.

Aşağıda bulunan bağlantı ile YÖK 2016 SLT başvuru ekranına erişim sağlayabilir T.C kimlik numarası ve e-devlet şifreniz ile sisteme giriş sağlıyorsunuz. Başvuru ve tercih işlemlerinde yapılması gereken işlemlerin resimli olarak anlatımına da aşağıda bulunan linkten erişim sağlayabileceksiniz. 2016 SLT Başvuru ekranı için TIKLAYINIZ. 2016 SLT Başvuru ve Tercih Resimli anlatım için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!