1. HABERLER

  2. SÖZLEŞMELİ PERSONEL

  3. Sahil Güvenlik Komutanlığı 2017 Yılı Subay ve Astsubay Duyurusu
Sahil Güvenlik Komutanlığı 2017 Yılı Subay ve Astsubay Duyurusu

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2017 Yılı Subay ve Astsubay Duyurusu

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2017 yılı sözleşmeli/muvazzaf subay ve sözleşmeli astsubay duyurusu yayımlandı. Detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

A+A-

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2017 yılı sözleşmeli/muvazzaf subay ve sözleşmeli astsubay duyurusu yayımlandı. 05 Eylül 2017 tarihinden itibaren Sahil Güvenlik Komutanlığı birliklerine katılacak sözleşmeli/muvazzaf subay ve sözleşmeli astsubay adaylarının yanlarında yüklenme senedi getirmeleri gerektiği duyuruldu.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi (JSGA) Subay Eğitim Merkezi (SUEM) ve Astsubay Eğitim Merkezi (ASEM) adaylarının aşağıda bulunan yüklenme senetlerini 2 nüsha olarak doldurduktan sonra çıktısını alarak notere onaylatmaları gerekiyor. Adaylar öğrenim süresi içerisinde çıkacak kanun, tüzük, yönetmelik, yönerge ve sair mevzuat hükümlerini kabul ettiklerini, sara, işeme, uyku halinde gezme, bayılma, histeri, marazi, çarpıntı, şizofreni gibi hastalıkları bulunmadığını beyan edecekler.

Subay adayları yüklenme senedindeki taahhütlerine aykırı hareket etmesi sebebi ile okulla ilişiğinin kesilmesi halinde, bu öğrenci adına tahakkuk edecek okul masraflarını sarf tarihinden itibaren tahsil tarihine kadar geçen süre içinde hesap edilecek okul masraflarını sarf tarihinden itibaren tahsil tarihine kadar geçen sure içinde hesap edilecek kanuni faizi ile birlikte dört katı olan 51.521,08 liralık kefalet senedi imzalayacaklar.

Astsubay adayları ise yüklenme senedindeki taahhütlerine aykırı hareket etmesi sebebi ile okulla ilişiğinin kesilmesi halinde, bu öğrenci adına tahakkuk edecek okul masraflarını sarf tarihinden itibaren tahsil tarihine kadar geçen süre içinde hesap edilecek okul masraflarını sarf tarihinden itibaren tahsil tarihine kadar geçen sure içinde hesap edilecek kanuni faizi ile birlikte dört katı olan 46.125,84 liralık kefalet senedi imzalayacaklar. S.G.K.LIĞI subay yüklenme senedi için TIKLAYINIZ. S.G.K.LIĞI astsubay yüklenme senedi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.