Sahil Güvenlik Komutanlığı daimi kamu işçisi alacak

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığına 2 daimi işçi alımı yapılacak. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığında daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere 1 Hidrolikçi ve Meydancı olmak üzere toplam 2 personel alınacak.

23393
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığına 2 daimi işçi alımı yapılacak. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığında daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere 1 Hidrolikçi ve Meydancı olmak üzere toplam 2 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı daimi işçi alımına başvurular İŞKUR tarafından ilanların yayınlanması ile birlikte başlayacak olup 25 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek.

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı hidrolikçi alımına başvuru yapabilmek için, ilkokul mezunu 3308 Sayılı Kanun kapsamında Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri , Makine Teknolojileri Alanı(Makine Bakım Onarım), Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Mekatronik , Hidrolik ve Pnömatik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi ustalık belgesine sahip olmak veya 5544 sayılı kanun kapsamında hidrolik pnömatikçi mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak sahip olmak gerekiyor. Meydancı alımına başvuru yapabilmek için ilkokul mezunu olmak yeterli.

Adaylar başvurularını İŞKUR il, şube müdürlüklerinden ya da İŞKUR’un resmi internet sitesinden yapabilecekler. Başvuru yapacak adayların çok tehlikeli işlerde çalışmaya engellerinin olmaması şartı bulunuyor. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı daimi işçi alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

 1. sertifika geçerli oluyormu

 2. Bilişim teknolojileri ve iletişim kurumuna bir göz at

5 Yorum

 1. 5 sene önce

  aman bilgisayar veya bilişim teknoloji bölümlerinden almayın hiç

 2. 5 sene önce

  Makine teknolojileri-Bakım onarım mezunuyum Fakat çalışıyorum Yinede İşkurdan başvuru yapabiliyormuyum?

 3. 5 sene önce

  Hidrolik pnömatik üzerine su an Gebze bölgesinde çalışmaktayım ilgili personelin dikkatine

 4. Bilişim teknolojileri ve iletişim kurumuna bir göz at

 5. sertifika geçerli oluyormu

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!