Sahil Güvenlik Komutanlığı lise mezunu 102 daimi kamu işçisi alacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 102 daimi kamu işçisi alımı yapılacak. sahil Güvenlik lise mezunu 102 sürekli işçi alacak, son başvuru 7 Eylül 2016.

23622
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 102 daimi kamu işçisi alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanlara göre Sahil Güvenlik Mersin Onarım Komutanlığına 9, Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığına 33, Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığına 39 ve Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığına 21 olmak üzere toplam 102 sürekli kamu işçisi alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR il müdürlükleri tarafından ilanların yayınlandığı tarihte başlayacak ve 7 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 102 daimi işçi alımına mesleki eğitim veren liselerin, Sıhhi Tesisatçılık, Kimya Teknolojisi, Elektrik-Elektronik, Elektrik, Endüstriyel Otomasyon, Metal Teknolojisi, Motorlu Araçlar, Makine, Mekatronik.  Torna-Tesviye, İş Makineleri Operatörlüğü, İş Makineleri, İş Makineleri Bakım Onarım, Metal İşleri, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme gibi kadro pozisyonlarına göre istenilen bölümlerden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler.

Başvuru yapabilmek için; Türk vatandaşı olmak, hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu olması, sağlık durumunun tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışmasına uygun olduğuna dair sağlık kurulu raporu almak gerekiyor. Ayrıca Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak şartı bulunuyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı 102 daimi işçi alımına ilişkin detaylı bilgi, alınacak kadrolara göre istenen mezuniyet alanları ve ilan metinlerine bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Sahil Güvenlik Mersin Onarım Komutanlığına 9 işçi alımı için TIKLAYINIZ. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığına 33 işçi alımı için TIKLAYINIZ. Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığına 39 işçi alımı için TIKLAYINIZ. Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığına 21 işçi alımı için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 5 sene önce

  İkametkah şartı varmı

 2. 5 sene önce

  KPSS istiyor !!! niye sizin PDF formunda belirtilmemiş ???

 3. 5 sene önce

  Döküm bölümü belgem var ama kpss ye yeni kayıt oldum baş vura bilirmiyim

 4. 5 sene önce

  Kpss şartı nerde var hayrettin

 5. 5 sene önce

  nasıl bas vuruca arkadaaslar yardımcı olurmusunuz

 6. 5 sene önce

  Iskur dan basvuru yapiliyor 7eylulde son

 7. 5 sene önce

  Iskur’a yapiliyor basvurular 7eylul son

 8. 5 sene önce

  Deniz kuvvetler komutanlığı İzmir foçada gemici topçu olarak askerliğimi yaptım yurt dışına çıktım

 9. 5 sene önce

  Arkadaslar kpss sarti var ona göre siralama yapilacak oyle alinacak !

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!