Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımı Yapıyor! Başvurular 7 Mart Son!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına Sahil Güvenlik Komutanlığında istihdam edilmek üzere sözleşmeli Subay Alımı Yapıyor!

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımı Yapıyor!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvurular 17 Şubat-7 Mart 2021 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır. Başvuruların başlama ve bitiş saatleri, temin şartları ve diğer detaylar; https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris adresinde yer alan “2021 yılı Jandarma ve Sahil Güvenlik Fakültesi (JSGF) Öğrenci Başvuru Kılavuzu’nda belirtilmiştir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Lise veya dengi okullardan mezun olmuş veya kayıt tarihine kadar mezun olacak durumda olmak veya denkliği Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmak kaydıyla yabancı ülke lise mezunu olmak,
  • Düzeltilmemiş nüfus kaydına göre müracaat yapılan yılın ocak ayının biri itibariyle 27 yaşını bitirmemiş olmak,
  • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak,
  • Silah taşımaya veya silahlı görev yapmaya hukuki bir engeli bulunmamak,
  • www.jandarma.gov.tr ve www.jsga.edu.tr internet adreslerinde yayımlanan “2021” yılı Jandarma ve Sahil Güvenlik Fakültesi  Öğrenci Başvuru Kılavuzu’nda belirtilmiş olan başvuru şartlarını taşımak.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

Başvurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adreslerinden ulaşılabilecek Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile 17 Şubat-7 Mart 2021 tarihleri arasında giriş yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilip seçme sınavlarına katılmaya hak kazanan aday listesinin ve sınavlarla ilgili uygulama esasları, sınav merkezi, sınav tarihi ve diğer tüm duyurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adreslerinden ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzları okunmadan, internet ortamında başvuru yapılmamalıdır. Başvuru esnasındaki yapılabilecek yanlış kodlamalar ve yanlış beyanlardan, ilanların takip edilmemesinden doğacak olumsuz sonuçlardan aday sorumludur.

Aranan Şartlar ve daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

Adalet Bakanlığı İlköğretim Mezunu 1287 Temizlik Personeli Alımı Yapıyor!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!