1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı
Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü 'ne 2 Kişi Kamu İşçisi Olarak Alınacak Son Başvuru 11 Aralık 2014

A+A-

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü 'ne 2 Kişi Kamu İşçisi Olarak Alınacak Son Başvuru 11 Aralık 2014.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü

Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine! Talebe Başvuru Yapacak Olan Adayların Trafik Kanunu nun İlgili Maddelerinde Belirtilen Dozer Sertifikasına Sahip Olmaları, Ayrıca, Psiko Teknik Belgesine Sahip ve Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından Ağır Ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporlarının Bulunması Yada Alınması Gerekmektedir. Gerekli Görülen Durumda Çalışma Alanı Sakarya İli Ve Kocaeli İli Olarak Belirlenecektir.

Buldozer (Dozer) Operatörü olarak alınacak personeller için KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan alan Lisans mezunları başvurabilecek.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.