1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Sakarya Üniversitesi 24 Akademik Personel Alımı Yapacak
Sakarya Üniversitesi 24 Akademik Personel Alımı Yapacak

Sakarya Üniversitesi 24 Akademik Personel Alımı Yapacak

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? Sakarya Üniversitesi personel alımına ilişkin tüm detaylar haberimizde...

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Sakarya Beyazıt Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 24 personel alımı yapılacaktır. Sakarya Beyazıt Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Sakarya Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının;  dilekçelerine özgeçmişini, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 takım dosyayı ekleyerek birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sakarya Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının dilekçelerine özgeçmişini, 2 fotoğrafını, Doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sakarya Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise  başvurdukları birimi, anabilim dalını, ilan açıklamalarını ve yabancı dilini belirten başvuru dilekçesine özgeçmişini, 2 fotoğrafını, doktora belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvurmaları gerekmektedir. Sakarya Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler