Sakarya Üniversitesi Engelli-TMY-Eski Hükümlü Daimi İşçi Alımı Yapacak! En Az Lise Mezunu

Sakarya Üniversitesi sürekli işçi personel alımları kapsamında eski hükümlü veya terör mağduru, engelli personel alımı yapıyor. Üniversite işçi personel alımı başvuru şartları ve detaylar My Memur haberde.

56505
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Üniversitesi sürekli işçi alım ilanı 26 Eylül 2019 tarihinde DPB’de yayımlandı. Sakarya Üniversitesi ve bağlı birimlerde çalışmak üzere engelli, eski hükümlü veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan sürekli işçi alımı yapılacaktır. Personel alımları kapsamında talep Türkiye İş Kurumu iş ilanlarında 30 Eylül 2019 tarihinde yayımlanacaktır.

İlanda belirtilen başvuru şartlarını taşıyan adayların, İŞKUR sistemi üzerinden 30 Eylül 2019 – 4 Ekim2019 tarihleri arasında başvuru yapmaları gerekmektedir. İşe alım sürecinde gerekli bilgilendirmeler Sakarya Üniversitesi resmi web sayfasında kadro ilanları bölümünde yayımlanacaktır.

PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

2 Peyzaj Bahçıvanı alımı için Eski Hükümlü veya Terör Mağduru şartı aranıyor. En az öğrenim seviyesi: Lise olarak açıklandı.

3 Temizlik Görevlisi alımı için Eski Hükümlü veya Terör Mağduru En az öğrenim seviyesi: Lise olarak açıklandı.

1 İdari Büro Görevlisi alımı için (a) Engelli Öğrenim seviyesi: Önlisans olarak açıklandı. Bölüm olarak Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik / Halkla İlişkiler/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olması gerekiyor.

1 İdari Büro Görevlisi alımı için (b) Engelli Öğrenim seviyesi: Önlisans olarak açıklandı. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı/Büro Yönetimi ve Sekreterlik/ Büro Yönetimi/ Halkla İlişkiler/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olması gerekiyor.

2 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı için Engelli Öğrenim seviyesi: Önlisans olarak açıklandı. Bölümlerin Çağrı Merkezi Hizmetleri / Halkla İlişkiler/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olması gerekiyor.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak

18 yaşını tamamlamış olmak

Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olmak,

Eski hükümlü: Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirenleri,

Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan: 21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 16/6/1927 tarihli ve 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 12/4/1991 tarihli ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirenleri, ifade eder.

Başvuru ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!