1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. Samsun Alaçam Lisans Mezunu SYDV Memur Alıyor Nisan 2019
Samsun Alaçam Lisans Mezunu SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

Samsun Alaçam Lisans Mezunu SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Samsun Alaçam SYDV için kamu personeli (büro görevlisi) memur alımı gerçekleştiriyor. İşte alıma dair tüm detaylar.

A+A-

Samsun Alaçam (büro görevlisi) kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Peki, memur alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek? İşte memur alımına dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Samsun Alaçam SYDV memur alımına başvurmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi gibi bölümlerden mezun olanlar başvuru yapabilecek.  Aynı zamanda adayların 2017-2018 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, başvuracak adayın erkek olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Başvuru yapan adaylar; 10 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine(saat 17.00) kadar, şartları taşıdıklarını gösteren belgelerin aslını göstererek onaylı suretini Vakıf Müdürlüğüne teslim edecekler. Posta yolu ile veya 3. Şahıslar yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. Mülakat 16 Mayıs 2019 Perşembe günü saat: 14.00’ da Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler