Samsun Alaçam Lisans Mezunu SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Samsun Alaçam SYDV için kamu personeli (büro görevlisi) memur alımı gerçekleştiriyor. İşte alıma dair tüm detaylar.

featured

Samsun Alaçam (büro görevlisi) kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Peki, memur alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek? İşte memur alımına dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Samsun Alaçam SYDV memur alımına başvurmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi gibi bölümlerden mezun olanlar başvuru yapabilecek.  Aynı zamanda adayların 2017-2018 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, başvuracak adayın erkek olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Başvuru yapan adaylar; 10 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine(saat 17.00) kadar, şartları taşıdıklarını gösteren belgelerin aslını göstererek onaylı suretini Vakıf Müdürlüğüne teslim edecekler. Posta yolu ile veya 3. Şahıslar yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. Mülakat 16 Mayıs 2019 Perşembe günü saat: 14.00’ da Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Samsun Alaçam Lisans Mezunu SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!