1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Şaphane Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor!
Şaphane Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor!

Şaphane Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor!

Kütahya Şaphane Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Şaphane Belediyesi 6 (altı) kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.Yapılacak olan alım daimi süreli olacak.İşte personel alımına dair detaylar..

A+A-

İŞKUR tarafından 15 Mart 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Şaphane Belediyesi daimi süreli 6 (altı)  kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan kamu işçisi alımında kadro ise beden işçisi pozisyonunda olacak.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU

Şaphane Belediyesi mahalle ve caddelerdeki parke taşı döşeme, enkaz kaldırma uhdesinde bulunan inşaat işlerinde (harç karma, tuğla indirme, beton dökme )işlerinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacak. Yapılacak kamu işçisi alımı beden işçisi olarak nitelendiriliyor. Alıma başvuracak adayları mezuniyet durumunun en az ilkokul olması yeterli olacak.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacak.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacağı belirtiliyor.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILACAK!

Kamu işçisi alımı için adaylar 19 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar 00004883280 ilan numarası ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru sonrası kura 22 Mart 2019 tarihinde saat: 10.00’da Şaphane Belediyesi Noterliğinde Noter Kura çekilişi yapılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler