1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Sözleşmeli Personel Alımı
Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Sözleşmeli Personel Alımı

Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Sözleşmeli Personel Alımı

DPB tarafından yapılan duyuruda Savunma Sanayii Müsteşarlığı KPSS en az 60 puanla 60 sözleşmeli memur personel alımı yapacak.

A+A-

Savunma Sanayii Müsteşarlığı özel bilgi ve ihtisas gerektiren konularda çalıştırılmak üzere sınavla kadro karşılıksız sözleşmeli personel alınacaktır. Savunma Sanayii Müsteşarlığında çalıştırılmak üzere sözlü sınav (mülakat) yöntemiyle; 23 (yirmi üç) Proje Mühendisi, 28 (yirmi sekiz) Proje Asistanı ve 9 (dokuz) Yönetici Asistanı olmak üzere toplam 60 (altmış) adet kontenjan için aşağıda belirtilen öğrenim bölümlerinden ve öğrenim bölümleri karşısında belirtilen kontenjan adedi kadar kadro karşılıksız sözleşmeli personel alınacaktır.

Proje mühendisi pozisyonu için; 7 Elektrik-Elektronik Mühendisliği/Elektronik Mühendisliği/ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 5 Makine Mühendisliği / Mekatronik Mühendisliği, 4 Endüstri Mühendisliği, 3 Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği, 2 Uçak Mühendisliği/Uzay Mühendisliği/ Havacılık ve Uzay Mühendisliği, 1 Malzeme Bilimi ve Mühendisliği/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ve 1 Gemi İnşaat(ı) ve Gemi Makineleri Mühendisliği /Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği/ Gemi Makineleri Mühendisliği mezunu personel alımı yapılacak.

Proje asistanı pozisyonu için; 28 En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin; Bilgi ve Belge Yönetimi, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Kütüphanecilik, Arşivcilik, Dokümantasyon ve Enformasyon, Matematik, İstatistik, Biyoloji, Fizik, Kimya, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri mezunu personel alınacak.

Yönetici asistanı pozisyonu için; 9 En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin; Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi, Mütercim Tercümanlık, Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Halk Bilimi, Arap Dili ve Edebiyatı, Fars Dili ve Edebiyatı, Çin Dili ve Edebiyatı, Kore Dili ve Edebiyatı, Japon Dili ve Edebiyatı, Alman Dili ve Edebiyatı, Fransız Dili ve Edebiyatı, Rus Dili ve Edebiyatı, İspanyol Dili ve Edebiyatı, İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümleri mezunları tercih edilecektir.

Proje Mühendisi Pozisyonu için; 21-28 Mayıs 2017 ve 22-29 Temmuz 2018 tarihli KPSS birinden KPSS P(1) puan türünden en az 70 puan almış ve YDS 70 puana sahip olmalıdır. Proje Asistanı için; 21-28 Mayıs 2017 ve 22-29 Temmuz 2018 tarihli KPSS birinden KPSS P(1) puan türünden en az 65 puan almış ve YDS 60 puana sahip olmalıdır. Yönetici Asistanı için; 21-28 Mayıs 2017 ve 22-29 Temmuz 2018 tarihli KPSS birinden KPSS P(3) puan türünden en az 60 puan almış ve YDS 50 puana sahip olmalıdır.

Adaylar başvurularını 3 – 18 Eylül 2018 tarihleri arasında Müsteşarlığın internet adresindeki sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak, aşağıda belirtilen belgeleri son başvuru tarihi olan 18 Eylül 2018, Salı günü mesai bitimine kadar (saat 18:00) sisteme yüklemelidir. Mülakata alım yapılacak personelin 5 katı kadar aday çağrılacaktır. İlan metni ve detaylar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler