Şekerbank Personel Alımı Yapacak Temmuz 2017

Şekerbank Türkiye genelinde ihtiyaç bulunan şubelerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak. Şekerbank tarafından personel alımı yapılacak 39 farklı pozisyonu incelemek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

32720
Daha Fazla Göster

Şekerbank tarafından 39 açık pozisyon için çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan edildi. Şekerbank, Türkiye genelinde bulunan şubelerinin personel ihtiyacını gidermek üzere önlisans ve lisans mezunu personeller alacak. Şekerbank personeline maaş haricinde performansa bağlı prim ve yemek yardımı gibi yan haklar da veriliyor.

Şekerbank tarafından Temmuz ayı itibarıyla personel alımı yapılacak bazı pozisyonlar; Kredi Kartları Ürün Yönetimi, Yatırımcı İlişkileri ve Yapılandırılmış Finansman, Finansal Analist, Mobil Satış Temsilcisi,  Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi. İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Mevduat ve Yatırım Ürünleri Yönetmeni, Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Sistem Operatör Yardımcısı veya Operatörü olarak ilan edildi.

Sistem Operatör Yardımcısı veya Operatörü alımına başvuru yapabilmek için; 2 yıllık eğitim veren Bilgisayar Bilimleri, Programcılık, Yönetim Bilişim Sistemleri, Elektronik ve Haberleşme önlisans bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış gerekiyor. Bankacılık alanında çalışmaya istekli, Takım çalışmasına yatkın, 28 yaşından gün almamış adaylar başvuru yapabilecekler.

Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımına başvuru yapabilmek için; Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren  Ziraat Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, en az 2 yıl Tarım  Bankacılığı iş kolunda Portföy Yönetmiş olmak şartları aranıyor.

Şekerbank’ın personel alımı yapacağı diğer açık pozisyonlara ise ilanda belirtilen bölümlerden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. Şekerbank personelinden TOEFL, TOEIC ve YDS sınav sonuçlarından herhangi biri ile istenen puan seviyesinde belgeleyenlere yabancı dil tazminatı veriliyor.

Ayrıca, görev aldıkları pozisyona bağlı olarak göç tazminatı, seyahat harcırahları, evlenme yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, doğal afet yardımı, ölüm yardımı gibi sosyal haklar ödeniyor. Şekerbank personel alımı ile ilgili detaylı bilgi, açık pozisyon ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Şekerbank Personel Alımı Yapacak Temmuz 2017

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!