1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Selçuk Üniversitesi 36 Akademik Personel Alım İlanı
Selçuk Üniversitesi 36 Akademik Personel Alım İlanı

Selçuk Üniversitesi 36 Akademik Personel Alım İlanı

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Selçuk Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler?

A+A-

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Selçuk Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

 

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde prefösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 36 personel alımı yapılacaktır. Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte  başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise  anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, doktora belgesi, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), YÖKDİL veya eşdeğerliliği Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından kabul edilen bir sınavdan en az 65 puan almış olduğunu gösterir belgeleri, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosya ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.