1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Selçuk Üniversitesi 5 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak
Selçuk Üniversitesi 5 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak

Selçuk Üniversitesi 5 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak

Selçuk Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli hemşire, biyolog ve sağlık fizikçisi alımı yapılacak. Selçuk Üniversitesi 5 kamu personeli sözleşmeli memur alımı başvuru şartları ve tarihleri için tıklayınız.

A+A-

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. 3 adet hemşire, 1 adet sağlık fizikçisi ve 1 adet biyolog alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 8 Ocak 2018 tarihine kadar yapılabilecektir.

Sağlık personeli alımı başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılması sonucunda atamaya engel durumu bulunmamak gerekmektedir.

Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileliiflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak gerekiyor.

Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor.

657 sayılı Kanunun 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak istenmektedir.

Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Sözleşmeli sağlık personeli alımı özel şartları ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.