1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Selçuk Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019
Selçuk Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019

Selçuk Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019

Selçuk Üniversitesi bünyesine Dr.Öğretim Görevlisi, Doçent, Profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 21 akademik personeli alımı yapıyor. Yapılacak olan akademik personel alımı detaylarını siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

A+A-

Selçuk Üniversitesi 21 Akademik Personeli alımı gerçekleşecek. Akademik personel alımında 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyanlar adaylar başvuru yapabilecek. Akademik personel alımında yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şartı aranıyor.

Selçuk Üniversitesi Akademik Personel Alımına Başvuru Şartları Neler?

Başvuran adayların; dilekçe, özgeçmiş, lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları ve doçentlik belgesi (Asılları ve fotokopileri ile birlikte, Doçent kadrosu için), nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf, yayın listesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için 4 (dört) takım dosya ve 4 adet CD, Halen çalışanlar ve daha önce kamu hizmeti bulunanlar için hizmet belgesi ile birlikte başvuru yapacaklar. Eksik evrak ya da yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Başvurular 10 Haziran-25 Haziran arasında yapılacak.

Selçuk Üniversitesi Akademik Personeli alımında; Doçent kadroları için Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ilgili Fakülte Dekanlıklarına ilan tarihinden itibaren 25 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapacaklar

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler