Şenyurt Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Mayıs 2019

Türkiye İş Kurumu tarafından bugün yayımlanan ilana göre Şenyurt Belediyesi kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Kamu personel alımının detayları ise haberimizde yer alıyor.

53743
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

7 Mayıs 2019 tarihinde İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Tokat iline bağlı Turhal Şenyurt Belediyesi 2 (iki) kamu personeli alımı yapıyor. Yapılacak olan alım Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)olarak nitelendiriliyor. Kamu personel alımına başvuracak adayların öğrenim durumunun ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Aynı zamanda Şenyurt Belediyesi kamu personeli alımında adaylardan Katı ve sıvı yakıtlı kalorifer ateşçisi belgesi ve D sınıfı ehliyet e sahip olmak adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre alım yapılacağı bildiriliyor.

Şenyurt Belediyesi kamu personeli alımında bir diğer alım ise Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi pozisyonunda olacak. Bu alım için adayların Tıbbi ve aromatik bitkiler yetiştiricisi belgesi ve B sınıfı ehliyet e sahip olma şartları yer alıyor.

Şenyurt Belediyesi kamu personel alımında adaylar 13 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapacaklar. İŞKUR iş ilanına göre 10 Mayıs 2019 tarihinden itibaren başvuru yapan adayların başvuruları dikkate alınmayacağı belirtiliyor. Adaylar başvurularını 00004966682 ve 00004966817ilan numarası ile gerçekleştirecek olup, hangi bir İŞKUR İl Hizmet Müdürlüğüne veya resmi web sitesi olan İŞKUR sitesi üzerinden başvurularını yapabilecekler.

Kamu personeli alımına adayların başvuru sonrası işe alımı kura ile belirlenecek. Kura 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 saatleri arasında Şenyurt Belediyesi binasında yapılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!